تصاویر دسکتاپ خود را چطور انتخاب می کنید؟!

0


چگونه بهترین تصویر را برای دسکتاپ خود پیدا می کنید؟! مطمئنا یکی از بهترین راه ها برای انجام این کار، گشت و گذار در موتورهای جستجو و یا سایت های ارائه تصاویر است. اما این بار می خواهم راه جامع تری را برای انجام این کار بیان کنم.
همه ما با سایت های لینک پراکنی آشنا هستیم و کمابیش در آن ها فعالیت هم می کنیم. سایت هایی نظیر دیگ، بالاترین، بیشترین و یا حتی دنباله! خوب، کار اصلی ما در اینگونه سایت ها چیست؟! لینک های جالبی را که می بینیم، با دیگران به اشتراک می گذاریم.
به لینک ها رای می دهیم و درباره موضوعیت آن ها بحث می کنیم. اکثر قریب به اتفاق اینگونه سایت ها، فعالیت اصلی شان لینک های نوشتاری است و البته گاهی هم در آن ها لینک تصویری و صوتی هم می بینیم.
حالا خیال کنید، سایتی ایجاد شود با همین امکانات که موضوعیت اش تنها روی تصاویر دسـکتاپ باشد! دوسـت داشتیـد در چنـین سایتی عضـو باشید؟!! پس به Social Wallpapering خوش آمدید!
Social Wallpapering سایتی است که تصاویرش را بازدید کنندگانش به اشتراک می گذارد. تصاویری مخصوص دسکتاپ با کیفیت بالا که حداقل سایز آن ها 720*1280 است! شما میتوانید در این سایت عکس های خودتان را تا سقف 3 مگابایت آپلود کنید و بدون عضویت در سایت به آن ها رای بدهید و این یعنی، یک دیگ تصویر پراکنی!
منبع: weblogina.com

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.