دوست دارید که فقط یک قاب عکس داشته باشید، ولی بتوانید از آن برای همه عکسهایتان استفاده کنید؟ یک قاب عکس زیبای دیجیتال بخرید و هر چه عکس دارید به درون حافظه آن کپی کنید.
بعد آن را به دیوار نصب کنید یا روی میزتان بگذارید و هر وقت که دوست داشتید به کمک کنترل از راه دور آن، عکس نمایش داده شده را عوض کنید. شرکت Aluratek قابهای عکس دیجیتالی به اندازه های 18، 27، 28، 30 و 38 سانتی متر تولید می کند.
ظرفیت ذخیره سازی عکس آنها 1 گیگابایت است. کیفیت نمایش عکس آنها بسیار خوب است. جالب انکه این قاب عکسها بلندگو هم دارند و فایلهای mp3 را هم پخش می کنند.
حتی فایلهای ویدئویی هم را نمایش می دهند.
می توانید آنها را تنظیم کرده که تصویرتان را به صورت اسلایدشو با فاصله زمانی مشخص نمایش دهند. قیمت آنها بین 200 تا 300 دلار است.

اما محصولات PhotoVu متفاوت تر و جالبترند. چون قاب عکسهای این شرکت فضای ذخیره سازی مستقلی ندارند. قابهای این شرکت 43، 48 معمولی و Widescreen و 56 سانتی متر هستند.
بدون نیاز به کامپیوتر قابل استفاده اند.
پورت USB دارند و به شبکه بیسیم وای فای (WiFi) مجهزند! یعنی به صورت بی سیم می توانید عکسهایتان را به آنها اپلود کنید. به ترتیب اندازه، رزولوشن 1280 در 800 تا 1680 در 1050 پیکسل را ساپورت می کنند.
با این قاب عکس از طریق اینترنت عکسهایتان را به اشتراک بگذارید.

نکته بسیار جالب در مورد محصولات PhotoVu این است که این قاب عکسهای دیجیتال که به شبکه وایرلس مجهزند، به کمک اینترنت می توانند عکسهای آنلاین را هم نمایش دهند.
از RSS پشتیبانی می کنند و با دادن یک آدرس RSS، عکسهای آن آدرس را با کیفیت بسیار خوب نشان می دهند.
از سایتهای flickr™, Google™ Picasa™ Web Albums و Apple® iPhoto® & .Mac پشتیبانی میکنند! قیمت این قاب عکسها 900 تا 1300 دلار است و می توان به صورت آنلاین قاب دلخواه خود را customize کرد
اما فقط این دو شرکت نیستند که قاب عکس دیجیتالی تولید می کنند.
شرکتهای دیگری مانند Transcend، Toshiba ، Pandigital و Philips هم به این بازار وارد شده اند

دسته بندی‌ها: مطالب جالب,همه مطالب

برچسب‌ها :

دیدگاه کاربران

  1. sheri گفت:

    very good!!!

دیدگاه خود را بنوبسید